Параметри
Ціна  9.00 - 29.00 грн
Болт MB- 004 - 9
9,00 грн
Болт MB-004-9 Матеріал: Метал Колір: Гальваніка Діаметр (D): 8 мм Висота (H)..
Болт великий капелюхом MB- 007 - 9
Болт великий MB-007-9 Матеріал: метал Колір: Гальваніка Діаметр (D): 21 мм В..
Болт декоративний бронза MB- 003 - 6
Болт декоративний хром MB-003-1 Матеріал: Метал Колір: Без покриття Діаметр (D):..
Болт декоративний золото MB- 003 - 4
Болт декоративний хром MB-003-4 Матеріал: Метал Колір: Золото Діаметр (D): 12 ..
Болт декоративний хром MB- 003 - 1
Болт декоративний хром MB-003-1 Матеріал: Метал Колір: Без покриття Діаметр (D):..
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Декоративні болти використовуються для оформлення меблів та інших елементів інтер'єру акуратними і привабливими кріпленнями, щоб не порушувати естетичний вигляд предмета. Болти декоративні виготовлені з міцних матеріалів і відповідають міжнародним стандартам якості. Вироби створюють на сучасному обладнанні, при роботі з яким ризик появи дефектів або браку зводиться до мінімуму. Тому всі товари мають відмінну якість і міцність.

Переваги

Декоративні болти для меблів мають приємний зовнішній вигляд, лаконічно виглядають на будь-якої конструкції і не вимагають особливого догляду. Завдяки міцним матеріалами виготовлення, період експлуатації виробу досить довгий. Переваги:

  • високий коефіцієнт зносостійкості;
  • оптимальний індекс навантаження;
  • приємний зовнішній вигляд;
  • широкий вибір;
  • доступна ціна.

Декоративні болти і гайки купують разом з декоративними капелюшками на болти, щоб максимально приховати місця кріплень і зберегти цілісність композиції. Враховуючи різноманітність на будівельному ринку, подібні матеріали мають широкий асортимент, що дозволяє кожному клієнтові підібрати оптимальний варіант в індивідуальному порядку.

Купити товар

Щоб правильно підібрати декоративні болти, необхідно ознайомитися з технічними характеристиками товару та його особливостями, визначити відповідний колір і розмір. Справжні вироби від виробника не повинні мати дефектів і деформацій, на їх поверхні не повинно бути задирок та подряпин. Якісні декоративні кріплення для використання в будь-яких будівельних роботах мають доступну ціну, яка варіюється в залежності від особливостей товару та його параметрів. Декоративні болти купити в Україні можна в будь-якому спеціалізованому магазині або в інтернет-магазині.