Параметри
Ціна  3.00 - 5.00 грн
Гровер MG- 001 - 9
Гровер MG-001-9, стопорная шайба з зовнішніми зубцями Матеріал: Метал Колір: Гальван..
Гровер MG- 004 - 9
Гровер MG-004-9 - стопорная гайка Матеріал: Метал Колір: Гальваніка Діаметр (D): ..
Перехідник MG- 295 / 8
Перехідник MG-295/8 Матеріал: Метал Колір: Гальваніка Діаметр (D): 14 мм Діа..
Гайка сталева ( товщина 3мм )
Гайка сталева (товщина 3 мм) ..
Гайка сталева ( товщина 4мм )
Гайка сталева (товщина 4 мм) ..
Гайка сталева ( товщина 5мм )
Гайка сталева (товщина 5 мм) ..
Гайка сталева декоративна ( велика )
Гайка сталева декоративна (велика)..
Гайка сталева декоративна ( мала )
Гайка сталева декоративна (мала)..
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Гровери і гайки

Гровер і декоративні гайки часто використовуються при роботах різного характеру. Їх популярність на будівельному ринку обумовлена високими технічними характеристиками. В інтернет-магазині зібрані кращі екземпляри товарів від виробника з гарантійним якістю, завдяки міцним матеріалами виготовлення, ці вироби здатні витримати максимальні навантаження і зберегти свій естетичний вигляд до кінця терміну експлуатації. Купити гровер в Україні за доступною ціною можна на сайті магазину, де представлені найрізноманітніші товари та запчастини для світильників. Крім цього, широкий асортимент товарів дозволяє підібрати виріб індивідуально кожному клієнту.

Переваги

Декоративні гайки широко використовуються в побуті завдяки їх привабливому вигляду, який приховує кріпильні елементи, і вони зливаються з основною конструкцією, не порушуючи її цілісність. На зміну старим і не практичним кріплень прийшли сучасні декоративні гайки для люстри та інших приладів, які мають високі технічні характеристики. Переваги:

  • широкий вибір;
  • практичність;
  • зносостійкість;
  • стійкість до механічних пошкоджень;
  • доступна ціна;
  • великий коефіцієнт навантаження.

Купити гровер відмінної якості можна в інтернет-магазині в будь-якій кількості. З огляду на сучасні технології виробництва, гайки та інші кріплення виготовляються без дефектів та пошкоджень. Міцні матеріали виробництва дозволяють використовувати деталі довгий час. Купити декоративні гайки в Україні можна за лояльною вартості. Ціна на декоративні гайки залежить від їх особливостей і технічних даних. Перед придбанням необхідно переконатися в якості товару та його основних параметрів.