Доброго дня! Ми працюємо заради України !!!

media
30.03.2020

Створюємо атмосферу в спальні за допомогою світла

Освітлення в спальні має бути комфортним і розслаблюючим, так як ця кімната в першу чергу призначена для відпочинку. Але також вона не повинна бути позбавлена ​​естетизму і практичності в своєму інтер'єрі. Створити необхідну атмосферу в спальні можна за допомогою правильно підібраних і розміщених люстр і подсветок.

Читать больше
media
27.03.2020

Особливості люстр в стилі хай-тек

Привабливий і стильний інтер'єр неможливо отримати тільки за допомогою красивих шпалер і покриття для підлоги, обов'язково необхідно підібрати світильники, які зроблять інтер'єр затишним і оригінальним.

Читать больше
media
25.03.2020

Освітлення кухні в ресторані

Будь-який ресторан має кілька різних функціональних зон, серед яких основний зал, хол для зустрічі відвідувачів, кухня, складські та підсобні приміщення. Кожна з цих функціональних зон має різне призначення, і відповідно потребує різному освітленні. В основному залі, де приймають і обслуговують гостей освітлення повинно бути максимально комфортним, якісним і привабливим. Але кухня потребує не менш якісному освітленні, так як саме на ній готуються кулінарні шедеври.

Читать больше
media
24.03.2020

Різновиди надтонких світлодіодних світильників

Серед величезного вибору світильників на ринку освітлювальних приладів, вибрати ідеальний світильник для будь-якого інтер'єру не складе особливих труднощів. Одним з популярних освітлювальних приладів сьогодні є ультратонкі світлодіодні світильники.

Читать больше
media
23.03.2020

Які лампочки вибрати для натяжних стель

Вибір освітлювальних приладів для натяжної стелі багато в чому залежить від матеріалу самої конструкції. Це пов'язано з тим, що на деякі матеріали тривалий тепловий вплив впливає негативно. Поверхня натяжної стелі при сильному нагріванні може пересихати, жовтіти і тріскатися. Таким чином, правильний вибір лампочок для натяжної стелі є дуже важливим аспектом у висвітленні.

Читать больше
media
20.03.2020

Як влаштована світлодіодна стрічка

Світлодіодна стрічка з кожним днем ​​стає все більш популярною серед покупців. Це пов'язано з тим, що світлодіодна стрічка має безліч переваг, завдяки яким її можна застосовувати для додаткового і декоративного освітлення як в інтер'єрі, так і інших різноманітних сферах діяльності людини.

Читать больше
media
19.03.2020

Вимоги до освітлення на кухні

Напевно, те що освітлення на кухні повинно бути організовано максимально правильно, знає кожен. І тільки при дотриманні вимог до висвітлення на кухні приготування їжі буде якісним і швидким. Тому так важливо при плануванні інтер'єру знати і дотримуватися вимог до висвітлення на кухні.

Читать больше
media
13.03.2020

Особливості сучасного освітлення в інтер'єрі

Освітлення в інтер'єрі необхідно не тільки для того, щоб було світло, але і для того, щоб створити приємну і затишну атмосферу. Освітлення в інтер'єрі буває природне, яке дає сонце, і штучне - від різних джерел світла.

Читать больше
media
11.03.2020

Меблеві світильники для кухні

Читать больше
media
06.03.2020

Схеми освітлення різних кімнат

Читать больше
media
04.03.2020

Вибір світильника по типу поширення світла

Читать больше
media
02.03.2020

Светодизайн в інтер'єрі

Читать больше
media
28.02.2020

Різновиди накладних світильників

Читать больше
media
26.02.2020

Види точкових світильників

Читать больше
media
24.02.2020

Стильні світильники в стилі лофт

Читать больше