Фабрика Едісона - креативна майстерня концептуальних світильників, люстр і бра ручної роботи. В асортименті нашого магазину Ви завжди зможете знайти і купити ретро лампочки Едісона, вантажні патрони з латуні, проводку в ткаевой і шовкової оплетке, стельові кріплення. За допомогою цих Компект ви зможете своїми силами створити люстру або світильник. Відчуйте себе дизайнером разом з Фабрикою Едісона.

Магазин Фабрика Едісона нарощує свій асортимент різними рішеннями. Наша команда завжди в пошуках новинок светодизайна. Ми стежимо за модними трендами в освітленні і завжди йдемо в ногу з часом. Розробляємо нові моделі люстр і світильників або відтворюємо репліки відомих світових брендів

Серед наших постійних клієнтів:

  •         дизайнерські студії, сфера діяльності яких - оформлення;
  •         квартир, котеджів, ресторанів, барів, готелів, офісів, музеїв, виставкових залів та інших приміщень;
  •         архітектурні майстерні;
  •         будівельні компанії;
  •         інтернет магазини;
  •         регіональні роздрібні магазини.


У творчій майстерні Фабрики Едісона створюються унікальні речі, ми творимо справжні чудеса в світі освітлення. Кожен виріб є справжнім витвором мистецтва.

Ми дуже любимо дизайнерів і завжди відкриті до співпраці, так як прагнемо і втілюємо їх, свої і спільні задуми.

Створюємо дуже багато освітлення за індивідуальними замовленнями - вам варто тільки до нас звернутися і унікальний светодизайн Вам забезпечений. Фабрика Едісона пишається тим, що допомогла створити атмосферний освітлення для багатьох ресторанів, барів, кафе, пабів, магазинів, бутіків і шоурумів, будинків і квартир.