Параметри
Ціна  1711.00 - 10026.00 грн
Настільна лампа SIENA LG1
Slider
Ціна: 10026.00 грн
Настільна лампа SIENA LG1 – неперевершена настільна лампа в класичному стилі з елегантним дизайном. ..
Настільна лампа ANTIC WORK TABLE LAMP
НАСТІЛЬНА ЛАМПА ANTIC WORK TABLE LAMP Класичний лаконічний дизайн робить цю лампу абсолютно універс..
Настільна лампа BRASS STEAMPUNK TABLE LAMP
Slider
НАСТІЛЬНА ЛАМПА BRASS STEAMPUNK TABLE LAMP Класичний лаконічний дизайн робить цю лампу абсолютно ун..
Настільна лампа VINTAGE LOFT TABLE LAMP
Slider Slider Slider
НАСТІЛЬНА ЛАМПА VINTAGE CHROME LOFT TABLE LAMP Класичний лаконічний дизайн робить цю лампу абсолютн..
Настільна лампа WHITE WORK TABLE LAMP
НАСТІЛЬНА ЛАМПА WHITE WORK TABLE LAMP Класичний лаконічний дизайн робить цю лампу абсолютно універс..
Настільна лампа в стилі лофт BLACK JO
Настільна лампа в стилі лофт BLACK JO з поворотними механізмами ..
Настільна лампа Gold Loft
Slider Slider Slider
Ціна: 2307.00 грн
Настільна лампа Gold Loft - класичний, лаконічний дизайн цієї лампи робить її абсолютно універсально..
Ціна: 10026.00 грн
Ціна: 2172.00 грн
Ціна: 2281.00 грн
Ціна: 2172.00 грн
Ціна: 1711.00 грн
Ціна: 1925.00 грн
Ціна: 2307.00 грн
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Настільні лампи в класичному стилі для оформлення інтер'єру

При організації робочого простору важливо забезпечити правильні умови освітлення, для чого варто використовувати невелику настільну лампу, яку можна встановити таким чином, щоб вона висвітлювала письмовий стіл та частину простору біля нього. Існує велика кількість різних варіантів виготовлення освітлювальних приладів, з яких найбільш популярним залишається настільна лампа в класичному стилі, що є відносно невисоким освітлювальним приладом із стійкою основою-ніжкою та невеликим тканинним абажуром або скляним плафоном.

Ще один затребуваний різновид класичного виробу — з круглою основою, на якій кріпиться металевий розтруб на тонкій ніжці. Його висоту та положення можна регулювати.

У будь-якому випадку настільна лампа класика — це не лише красива та стильна деталь інтер'єру, а й повноцінний освітлювальний прилад, призначенням якого є забезпечення найбільш комфортних умов для роботи та відпочинку.

Які настільні лампи в стилі класика купити

Охочим купити настільну лампу в класичному стилі в інтернет-магазині «Фабрика Едісона» пропонується широкий вибір відповідних товарів. Каталог продукції включає величезну кількість найменувань, у тому числі популярні варіанти світильників для робочого кабінету або спальні.

Настільні лампи класика є досить функціональними та допускають використання у різних умовах. Так, наприклад, вони будуть доречними не тільки на робочому столі, а й на камінній дошці. Також такий освітлювальний прилад чудово буде виглядати на тумбочці в спальні, журнальному або приставному столику, невисокій комоді і навіть на настінній полиці у вітальні.

Будь-яка лампа настільна класика добре поєднується з меблями, виконаними в класичному стилі, надаючи завершеності інтер'єру, повністю повертаючи забуте відчуття минулого.

Вибираючи відповідну модель, варто враховувати, яке світло вона випромінюватиме. Якщо ви віддаєте перевагу теплим відтінкам в інтер'єрі, найкращим рішенням стане купити настільну лампу класика з красивим тканинним абажуром або напівматовим плафоном зі скла. Сам плафон може бути кольоровим. Наприклад, класичним варіантом є зелений або червоний кольори, але для більш м'якого освітлення краще вибрати настільні лампи в класичному стилі з рожевим або бежевим плафоном. Це гарний вибір для спальні, оскільки дозволяє створити інтимну, затишну атмосферу.

Для роботи підійде холодніше світло — на письмовий стіл краще встановити світильник без плафона з металевим розтрубом та світлодіодною лампою. Бажано, щоби її світлові характеристики були нейтральними (light 4000К). Таке світло буде не розсіяним, а спрямованим, що дуже зручно для читання та письма.

Де можна купити настільну лампу класика

Бажаючим замовити світильники та настільні лампи, виконані в класичному стилі, рекомендуємо відвідати спеціалізований інтернет-магазин «Фабрика Едісона».

Будь-яка настільна лампа класика, купити яку можна на сайті нашого магазину за низькою ціною, буде відправлена за вказаною при покупці адресою (доставка здійснюється по всій території України).